Objednávky expedujeme standardním způsobem. Dodací lhůty se nemění. Osobní odběr možný ve skladu nebo výdejovém okénku prodejny.
Partnerské matrace 1 1 zdarma od 5915Kč. Matrace máme skladem.
DOPORUČUJEME
Matrace Lima, počtvrté nejlepší matrací roku
Sendvičová matrace Lima

Nejoblíbenější partnerská matrace, Lima. Má vlastnosti i kvalitu matrací, které jsou o něk...

od 3 989 Kč

Ortopedická lamelová matrace Náhradní roznášecí vrstva

  • AKCE -5%
Výrobce: Jelínek
Záruční doba:2 roky
Země původu:
Dostupnost:1-2 týdnů

Pro nákup produktu je nutné zvolit jeho variantu dle Vašich požadavků

Náhradní roznášecí vrstva na matrace Sára Klasik, Sára Max a Zora.

Při objednání uveďte rozměr matrace do poznámky v objednávce.

Lze si vybrat z rozměrů matrací do 200x90 nebo do 240x120cm.

Vlastnosti roznášecích vrstev u matrací

Na pružný lamelový rošt je položena prodyšná roznášecí vrstva, zajišující rovnoměrné rozložení váhy těla bez bodových tlaků, což je nezbytné pro správný krevní oběh.

Zákazník si může vybrat roznášecí vrstvu z tzv. studené PUR pěny, TALALAY latexu, NAWAPURU, TERMOPURU nebo luxusní latexové pěny EMBRACE.


Studená PUR pěna se vyznačuje vysokou pevností a pružností. Je to vysoce prodyšný materiál, který má na vrchní straně drobné výstupky  nopky. Ty ještě více provzdušňují povrch matrace a omezují tak výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. V neposlední řadě působí nopky jemným masážním efektem.
Výška desky je 5 cm.
Povrchová tvrdost - tvrdá.


Talalay naturLATEX je vyroben speciální metodou z přírodního kaučuku. Charakteristickou vlastností tohoto materiálu je jeho vysoká bodová elasticita a uchování pružnosti a nosnosti i po mnohaletém používání. Svými otevřenými póry zaručuje výborné provzdušnění a tepelnou pohodu.
Výška desky je 7 cm.
Povrchová tvrdost - středně měkká.


NAWAPUR - přírodní, ekologická, prodyšná pěna, jejíž hlavní složkou je rostlinný výtažek z byliny skočce obecného, známý jako ricínový olej. Pěna má vynikající mechanické vlastnosti (pevnost, pružnost, elasticitu).
Výška desky je 7 cm.
Povrchová tvrdost - středně tvrdá.


EMBRACE - první na světě ?líná? vysoce komfortní latexová pěna s visko-elastickým efektem (citlivá přizpůsobivost teplotě a tvaru) s otevřenou strukturou latexových buněk. Zajišuje jedinečnou termoregulaci a prodyšnost. Tělo dokonale podepře, nevytváří žádný protitlak a umožňuje tak snadné otáčení. Latexová pěna EMBRACE je vždy dodávána v kombinaci s 2cm silnou pěnou DURÉN KOMFORT.
Výška desky je 7 cm.
Povrchová tvrdost - měkká.


TERMOPUR - visko-elastická ( tzv. líná ) pěna, obsahující visko-elastickou přísadu, která zaručuje velmi příjemnou měkkost povrchu matrace. Pěna TERMOPUR se dokáže velmi citlivě přizpůsobit teplotě a tvaru těla. Roznášecí vrstvu TERMOPUR doporučujeme zvláště citlivým jedincům, vyžadujícím příjemnou měkkost povrchu matrace
( nedochází k otlačení v oblasti ramene nebo kyčle ). Visko-elastická pěna TERMOPUR je po celé ploše vybavena změkčujícími nopky, zaručujícími dokonalé změkčení a provzdušnění. Latexová pěna TERMOPUR je vždy dodávána v kombinaci s 2cm silnou pěnou
DURÉN KOMFORT. Výška desky je 7 cm.
Povrchová tvrdost - měkká.

CELLPUR - je komfortní prodyšná PUR pěna a v kombinaci s vláknem TENCEL otevírá novou dimenzi v hygieně a komfortu. Vlákno přirozenou cestou přijímá vlhkost, kterou posléze rychleji uvolňuje do okolního prostředí. Ve srovnání s ostatními vlákny vykazuje TENCEL nejvyšší schopnost absorbce vlhkosti. Vzniká suché a příjemné prostředí pro spánek, které ocení především alergici a astmatici. 
Ideální volba pro uživatele, kteří se více potí a také pro uživatele, kteří potřebují citlivě podepřít oblast kyčle a ramene.
Výška desky je 7 cm.
Povrchová tvrdost - středně měkká.

Xdura je unikátní pěna, která se už na první pohled liší od ostatních materiálů. Tento jedinečný materiál patří mezi univeerzální měkkou pěnu vhodnou pro Vᚠpohodlný spánek bez pocení či přehřívání. Xdura kombinje všechny vlastnosti moderních pěn a svou kvalitu dokazuje výrobrnými výsledny testů v příslušných standardech hodnocení.


více informacíméně informací

Při ceně objednávky nad 4000Kč doprava po celé ČR ZDARMA.

CenaKusů
CELLPUR deska do rozměru 240x120 4 594 Kč
NAWAPUR deska do rozměru 200x90 3 860 Kč
Vyrovnávací podložka 2cm do rozměru 240x120 1 140 Kč
Vyrovnávací podložka 2cm do rozměru 200x90 1 000 Kč
PUR deska do rozměru 200x90 2 021 Kč
EMBRANCE deska do rozměru 200x90 10 007 Kč
X-DURA deska do rozměru 240x120 4 594 Kč
PUR deska do rozměru 240x120 2 297 Kč
EMBRANCE deska do rozměru 240x120 10 389 Kč
X-DURA deska do rozměru 200x90 4 297 Kč
Deska PUR Ergoflex do rozměru 200x90 2 553 Kč
Deska PUR Ergoflex do rozměru 240x120 2 862 Kč
NATUR LATEX deska do rozměru 200x90 6 286 Kč
NATUR LATEX deska do rozměru 240x120 6 775 Kč
NAWAPUR deska do rozměru 240x120 4 148 Kč
CELLPUR deska do rozměru 200x90 4 297 Kč
Zpět na Lamelové matrace
My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.CZ
Naše obchody

Prodejem nábytku se zabýváme od roku 1991. Navštívit můžete nᚠe-shop s matracemi na Slovensku www.i-matrace.sk nebo nᚠe-shop s nábytkem www.ketyban.cz Výdejní místa máme v Praze, Brně, Ostravě. Nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu.

Webdesign: studioQe
0