Partnerské matrace 1 1 zdarma od 5915Kč. Matrace máme skladem.
DOPORUČUJEME
Matrace Lima, počtvrté nejlepší matrací roku
Sendvičová matrace Lima

Partnerská sendvičová matrace Lima, dvojí tuhosti. Tato matrace má z každé strany jinou tu...

od 4 189 Kč

Jak vybrat správný anatomický polštář?

Trápí Vás bolesti hlavy, krční páteře, migréna, chrápání či nespavost? Od těchto potíží Vám může pomoci zdravotní anatomický polštář. Ale jak takový polštář vybrat?

Klasické polštáře zvednou hlavu, ale krční páteř není dostatečně podepřena. I když si před spaním polštář upravíte tak, aby podpíral krční páteř, tak v noci jej rozležíte takřka do ploché polohy.Anatomický zdravotní polštář Patrik

Nejdůležitějším kritériem pro výběr je poloha spánku a tuhost matrace.

Tuhost matrace

Podle tuhosti matrace se volí výška polštáře. Při tuhé matraci se doporučuje vyšší polštář a naopak při měkčí matraci nižší polštář. Do měkčí matrace se totiž lépe „zaboří“ ramenní kloub, a tím pádem by vyšší polštář hlavu spíše vyvracel.

Poloha při spánku

Pokud spíte převážně na boku, doporučuje se vyšší polštář bez profilu nebo s jemným profilem. Tato poloha spánku je nejpřirozenější . Při poloze na zádech se doporučuje nižší polštář s profilem nebo polštář z líné pěny, který se přizpůsobí v závislosti tělesné teploty. Polštář s profilem se přizpůsobí křivce ramen. Při méně časté poloze na břiše se doporučuje zvolit speciální polštář s profilem. Tento polštář má ve spodní části jamku na krk, přičemž výstupky podpírají ramena.

Anatomický zdravotní polštář MartinCo více požadovat od polštáře?

Je dobré zvolit polštář se snímatelným a pratelným potahem, který zabrání, aby se veškerý pot a vlhkost dostaly až do polštáře. V dnešní době, kdy každý třetí trpí alergií, je vhodné zvolit některý s antibakteriální úpravou.

 

My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.CZ
Naše obchody

Prodejem nábytku se zabýváme od roku 1991. Navštívit můžete nᚠe-shop s matracemi na Slovensku www.i-matrace.sk nebo nᚠe-shop s nábytkem www.ketyban.cz Výdejní místa máme v Praze, Brně, Ostravě. Nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu.

Webdesign: studioQe
0