Partnerské matrace 1 1 zdarma od 5915Kč. Matrace máme skladem.
DOPORUČUJEME
Matrace Lima, počtvrté nejlepší matrací roku
Sendvičová matrace Lima

Nejoblíbenější partnerská matrace, Lima. Má vlastnosti i kvalitu matrací, které jsou o něk...

od 4 189 Kč

Madrace

V dalším článku se zaměříme na přehled madrací. Jen na českém trhu nalezneme kolem 10 kvalitních výrobců. Pokud bychom měli zmínit ty největší, vyjmenujme si alespoň firmu Gumotex a Dřevočal. Tyto firmy jsou na českém trhu více než 20 let a s výrobou madrací a jejich příslušenstvím mají dostatek zkušeností. Tyto společnosti tak prověřil nejen čas, ale také spokojenost zákazníků.

 

Dále se na nᚠtrh dostávají i madrace vyrobené v jiných zemích. Nejčastěji se můžeme setkat s výrobky z Itálie, Slovenska, Slovinska a Polska. Zde jmenujme např. firmy/obchodní značky Materasso, Perdormire nebo Dormeo. Madrace od těchto firem patří také k velmi kvalitním, je to však již horší s jejich reklamací nebo s výrobou atypického rozměru. Jelikož madrace nejsou vyráběny v České republice, nemusí být tato služba vůbec nabízena nebo je značně zpoplatněna a doplněna výraznou čekací dobou.

My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.CZ
Naše obchody

Prodejem nábytku se zabýváme od roku 1991. Navštívit můžete nᚠe-shop s matracemi na Slovensku www.i-matrace.sk nebo nᚠe-shop s nábytkem www.ketyban.cz Výdejní místa máme v Praze, Brně, Ostravě. Nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu.

Webdesign: studioQe
0