Objednávky expedujeme standardním způsobem. Dodací lhůty se nemění. Osobní odběr možný ve skladu nebo výdejovém okénku prodejny.
Partnerské matrace 1 1 zdarma od 5915Kč. Matrace máme skladem.
DOPORUČUJEME
Matrace Lima, počtvrté nejlepší matrací roku
Sendvičová matrace Lima

Nejoblíbenější partnerská matrace, Lima. Má vlastnosti i kvalitu matrací, které jsou o něk...

od 3 989 Kč

Výroba roštu na míru

Máte atypický rozměr? Nevadí. Rošt vyrobíme na míru podle Vašich požadavků a dopravíme Vám zboží až domů. Stačí, když nám sdělíte, o jaký typ a rozměr máte zájem, a my Vám obratem sdělíme cenu.

Rošty lze vyrobit až do šířky 140 cm a prodloužené délky 220 cm.

 

Pokud máte rošt vybraný a jen Vám nevyhovuje rozměr, můžete rošt standardně objednat. Na konci objednávky pak do poznámky uveďte požadované rozměry roštu. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat, aby si rozměr ověřili a zkonzultovali s Vámi i cenu roštu a dodací termín.

 

Pro standardní rozměry postele, jako například rozměr 200x90 cm, se vyrábí rošt velikosti 195x89 cm. Řekněme tedy, že potřebujete rošt pro matraci 200x90 cm a při objednání zvolíte rozměr roštu 200x90 - bude tedy dodána velikost roštu právě 195x89 cm. Tento zmenšený rozměr je pro standardní rozměry brán automaticky a při výrobě se s menším rozměrem počítá. Tento standard pak dodržují všichni výrobci roštů.


Pokud však máte zájem o jinou velikost roštu, je potřeba uvést do poznámky přesné požadované rozměry v cm. Dodací doba atypického rozměru se pak pohybuje okolo 2 týdnů.

 

Pokud si nejste jisti, jak vybrat vhodný rošt, nahlédněte na článek jak vybrat vhodný rošt nebo rovnou přejděte na nabídku roštů.


My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.CZ
Naše obchody

Prodejem nábytku se zabýváme od roku 1991. Navštívit můžete nᚠe-shop s matracemi na Slovensku www.i-matrace.sk nebo nᚠe-shop s nábytkem www.ketyban.cz Výdejní místa máme v Praze, Brně, Ostravě. Nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu.

Webdesign: studioQe
0