+420 511 146 751
KOŠÍK 0 Ks: 0
Partnerské matrace 1 1 zdarma od 5915Kč. Matrace máme skladem.
DOPORUČUJEME
Partnerská sendvičová matrace Lima
Sendvičová matrace Lima

Partnerská sendvičová matrace Lima dvojí tuhosti, volba tužší (tuhost 4) a měkčí (tuhost 3...

od 3 335 Kč

Nabídka práce

Společnost Akcent 2000 s.r.o. jako dlouhodobý prodejce nábytku a provozovatel několika internetových obchodů s nábytkem hledá do svých řad novou posilu! Na českém trhu jsme již 24 let a zkušenosti s on-line prodejem máme 11 let.

Požadujeme
- pokročilá znalost PC, excel, internet a sociální sítě
- kreativní myšlení
- samostatnost
- pečlivost a trpělivost
- příjemné vystupování a komunikativnost
- znalost grafických programů - výhodou

Pracovní náplň
- komunikace se zákazníky
- vyřizování objednávek
- aktualizace zboží
- copywriting (příprava textů pro web, PR články a propagační materiály)
- tvorba jednoduchých grafických podkladů
- komunikace s dodavateli
- správa sklik, Google Adwords, Facebook kampaní

Nabízíme
- práci v centru Veselí n. Mor.
- zázemí stabilní společnosti
- zaškolení
- možnost dalšího vzdělávání
- pracovat na zajímavých projektech
- práci na plný úvazek
- čerstvé ovoce na pracovišti, výbornou kávu, klimatizované prostory a rodinné prostředí
- plat 18-24 tis.

Strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mail: tomas@akcent-nabytek.cz

Kontaktní osoba Mgr.TomᚠKonečný.

My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2019 I-MATRACE.CZ
Naše obchody

Prodejem nábytku se zabýváme od roku 1991. Navštívit můžete nᚠe-shop s matracemi na Slovensku www.i-matrace.sk nebo nᚠe-shop s nábytkem www.ketyban.cz Výdejní místa máme v Praze, Brně, Ostravě. Nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu.

Webdesign: studioQe
0