Partnerské matrace v akci 1 1 zdarma
DOPORUČUJEME
Matrace Lima, počtvrté produktem roku
Sendvičová matrace Lima

Partnerská sendvičová matrace Lima, dvojí tuhosti. Tato matrace má z každé strany jinou tu...

od 4 189 Kč

Kam se starou matrací?

Vaše stará matrace již nesplňuje Vaše nároky? Poohlížíte se po nové matraci, ale děsí Vás představa, co se stávající matrací? V tomto Vám rádi pomůžeme.

PUR pěna

Z čeho matrace jsou?

Matrace se skládají z různých druhů plastů, může se jednat o polyuretanové pěny (PUR pěny), líné pěny, latex. Dále mohou matraci tvořit kombinace těchto materiálů s přírodními materiály, jako jsou kokosová vlákna (například profilovaná matrace Iva), či s kovem v podobě pružin.

Každý doma jistě třídí odpad, a jak bylo řečeno, matrace jsou převážně plasty. To ale neznamená rozřezat matraci a odevzdat ji do žlutých kontejnerů na plast. Materiály, ze kterých je matrace vyrobena, nepatří do běžných plastů. A už vůbec starou matraci nelikvidujte v ohni. Při spalování totiž unikají do ovzduší zdraví škodlivé látky.

Nejlepší způsob, jak se zbavit staré matrace, je při objednávání nové matrace (například matrace v akci 1+1 zdarma), zvolit při výběru dopravy odvoz starého zboží. Za 532 Kč tak zabijete dvě mouchy jednou ranou: stará matrace Vám již doma nebude překážet a přispějete přírodě, protože staré matrace likvidujeme ekologickým způsobem.

 

My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2022 I-MATRACE.CZ
Naše obchody

Prodejem nábytku se zabýváme od roku 1991. Navštívit můžete nᚠe-shop s matracemi na Slovensku www.i-matrace.sk nebo nᚠe-shop s nábytkem www.ketyban.cz Výdejní místa máme v Praze, Brně, Ostravě. Nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu.

Webdesign: studioQe
0