Partnerské matrace 1 1 zdarma od 5915Kč. Matrace máme skladem.
DOPORUČUJEME
Matrace Lima, počtvrté nejlepší matrací roku
Sendvičová matrace Lima

Nejoblíbenější partnerská matrace, Lima. Má vlastnosti i kvalitu matrací, které jsou o něk...

od 4 189 Kč

Provoz bez omezení

Aktuální situace a nařízení vlády se zatím nevztahují na online prodej. Proto nᚠe-shop i-matrace.cz stále funguje bez omezení. Zboží doručujeme přepravními firmami, vydaváme na skladě. Jsme tu pro Vás na telefonu +420 511 146 751, i e-mailu info@i-matrace.cz.

 

Důležité

16.03.2020 Přepravní firmy z důvodu zajištění lepších hygienických podmínek pro Vás i své řidiče ruší s okamžitou platností doběrečné. Omezují tak možnost osobního kontaktu při předávání peněz. V objednávce proto volte možnost platby převodem na účet. O připsání platby Vás budeme informovat na e-mail, stejně tak o termínu doručení. Řidič Vám pak jen složí Vaši objednávku, bez nutnosti přijít s ním do styku. Narozdíl od dobírky, kdy je nutné předat peníze a převzít doklad.

Objednávka Vám bude doručena, prosíme, upřednostněte platbu převodem na účet.

V případě, že zvolíte platbu přes dobírku, budeme Vás kontaktovat o termínu doručení. Ten se může měnit v závislosti na vývoji situace.


My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.CZ
Naše obchody

Prodejem nábytku se zabýváme od roku 1991. Navštívit můžete nᚠe-shop s matracemi na Slovensku www.i-matrace.sk nebo nᚠe-shop s nábytkem www.ketyban.cz Výdejní místa máme v Praze, Brně, Ostravě. Nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu.

Webdesign: studioQe
0