Partnerské matrace v akci 1 1 zdarma

Jedinečná pěna X-dura

|   21.01.2019

Jedinečná pěna X-dura

Pěna Xdura je jedinečným materiálem, který vyniká nad ostatní materiály.

Neřadí se tak ani mezi studené HR pěny, standardní ani líné (paměové) pěny.

Univerzální měkká pěna, která je vhodná pro pohodlný spánek a to bez přehřívání nebo pocení. Pěna kombinuje všechny vlastnosti moderních pěn a svou kvalitu dokazuje výbornými výsledky testů.

Pěna získala certifikát ÖkoTex 100 a také LGA testy škodlivin a kvality.

A jaké jsou vlastnosti této jedinečné pěny?

Trvanlivost

Pěna je extrémně stabilní a trvanlivá. Tělesná vlhkost ani dlouhodobé užívání u ní nezpůsobí deformaci tvaru. Ztráta výšky je „nulová“

Velká odolnost

Odolává mnoha vlivům a to jak při zpracování tak při užívání. Je zvl᚝ odolná proti roztržení, ale přitom zůstává elastická. Je velmi houževnatá a prakticky nezničitelná.

Flexibilita

Výrazná struktura pórů podtrhuje její měkkost, pružnost a elasticitu. Dokáže tak dokonale podepřít tělo a poskytnout dokonalý odpočinek.

Prodyšnost

Pěna má výrazně otevřenou buněčnou strukturu, která zaručuje vysokou cirkulaci vzduchu. Tím brání akumulaci tepla a vlhkosti uvnitř matrace a během spánku tak převládá příjemné mikroklima.

 

Jak si vedla pěna v testech?

Pěna X-dura v testech

Matrace s pěnou Xdura jsou tak sázkou na jistotu. Prakticky vyhovuje každému, kdo hledá dokonalé pružné pohodlí a přitom podporu těla bez pocení a přehřívání.

 

A u kterého zboží můžete tuto jedinečnou pěnu najít? Například u ortopedických lamelových matrací Sára klasik, Sára max, Sára komfort a Zora.

 Ortopedická lamelová matrace Sára klasik s roznášecí vrstvou X-dura

My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2021 I-MATRACE.CZ
Naše obchody

Prodejem nábytku se zabýváme od roku 1991. Navštívit můžete nᚠe-shop s matracemi na Slovensku www.i-matrace.sk nebo nᚠe-shop s nábytkem www.ketyban.cz Výdejní místa máme v Praze, Brně, Ostravě. Nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu.

Webdesign: studioQe
0