Víte jak je u nás nabízené zboží zabaleno?

Na našem e-shopu prodáváme spoustu zboží jako povlečení, deky, polštáře, přikrývky, rošty, matrace a postele. Víte, jak je toto zboží u nás zabaleno? Ne?, tak si přečtěte nᚠčlánek o balení Vašich objednávek.

obrázek č.1

Jako první si ukážeme, jak je baleno povlečení a deky.

Samotné zboží je již zabaleno v obalech od výrobce, kde většinou najdete i popis, rozměr a složení zboží. Po objednání deky nebo povlečení u nás toto zboží ještě balíme do přepravních obalů, v tomto případě do plastových obálek. 

obrázek č.1

 Jako druhé si ukážeme, jak jsou balené polštáře a přikrývky.

Jak povlečení a deky jsou i polštáře a přikrývky baleny přímo ve výrobě do vlastních obalů. Po objednání u nás polštáře a přikrývky balíme do přepraního obalu, který je v tomto případě kartonová krabice.

obrázek č.2

Jako třetí si ukážeme, jak jsou balené rošty.

Rošty jsou taktéž baleny ve svém obalu již z výroby a to hned ve dvou obalech. První obal je ochranný, aby se zboží neponičilo a ten druhý je přepravní. Níže jsme pro vás nachystali postup při balení roštu, který probíhá hned po vyrobení roštu.

obrázek č.3obrázek č.4

Jako čtvrté si ukážeme, jak jsou balené matarce.

U matrací máme dva druhy balení, které probíhá taktéž ve výrobě a to:

a) Komprimované (vakuované) - Po rozbalení se musí matrace "nadechnout". Ideální je uložit matraci na rovnou plochu bez zatížení po dobu 72 hodin. V průběhu dané doby je vhodné matraci také otáčet, aby rovnoměrně nabyla své správné výšky.
obrázek č.1

b) Plný rozměr - matrace je dodávána v plném rozměru tedy, když objednáte matraci o rozměru 200 x 90, bude Vám doručena matrace v rozměru 200 x 90, to stejné u matrace v rozměru 200 x 180.obrázek č.3

My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.CZ
0