Matrace Kolos - MAXIMÁLNÍ KOMFORT PRO MAXIMÁLNÍ ZÁT̎!

|   11.04.2017

I-matrace uvádí novou matraci Kolos, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, a to díky nosnosti matrace neuvěřitelných 200kg. Super vzdušná masivní matrace je vyrobena z jednoho celku vysoce odolné a kvalitní studené pěny. Zaručena je naprostá prodyšnost, hygiena a snadná údržba díky nelepenému spoji matrace Kolos.

Matrace Kolos XXL má pětizónovou vnitřní profilaci, a je tedy optimální pro podporu páteře a uvolnění těla. Díky rozdílné tuhosti stran matrace SOFT a HARD si můžete zvolit sami takovou, která bude Vašim nárokům a především zádům vyhovovat nejlépe. 26 cm vysoká odolná pěna se zvýšenou objemovou hmotností je chráněna luxusním potahem s obsahem kašmírového vlákna, příjemným na dotek. Potah můžete snadno sejmout a prát na 60 °C°,  čistota je tedy zaručena.

Matrace Kolos - matrace pro maximální zátěž

Kolos bio ecology je vzdušná nelepená masivní matrace, která kromě vlastností jako je vysoká nosnost (145 kg) a stabilní konstrukce, vyniká také použitým materiálem. Matrace Kolos bio ecology je vyrobena z natur hybridní pěny. Matrace je partnerská, díky čemuž můžete vybírat tvrdost, která Vám bude vyhovovat.

Hybridní fialová pěna Latex-gel touch přináší pohodlí a jemnost. Je vysoce prodyšná a postará se o správnou termoregulaci a rozložení tlaku. Modrá, tužší strana matrace ze studené pěny Natur o vysoké objemové hmotnosti, zajistí dokonalou pevnost a oporu pro Vaše tělo.

Matrace Kolos bio ecology - bio matrace pro vysokou zátěž

Pokud máte i přesto obavy o dostatečnou odolnost a spolehlivost matrace, prodloužená 6-letá záruka Vám jistě dodá klidu. Neváhejte a pořiďte si matraci, která ustojí nápor téměř každého kolosu!

My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo
Š 2007-2024 I-MATRACE.CZ
0